Termal Kameralar

Çevre koruması ve yangın önleme çözümlerini, yakın zamanda yaygınlaşan bir teknoloji ile tamamlayın. Bu hava şartlarına dayanıklı MOBOTIX termal kameralar nesneleri ve insanları, 100 metreye kadar bir mesafedeki karanlık ortamlarda bile termal imza kullanarak algılar ve kayıt altına alır. Ve önemlisi, termal kamera mahremiyeti korur.


Termal kameralar modüler M16 ve S16 serilerini temel alır ve istenirse yüksek çözünürlüklü bir görüntü sensörü modülü ile tamamlanabilir. Kompakt tasarım ve esnek kurulum seçenekleriyle birlikte bu termal kameralar akıllı MOBOTIX video işlevlerini de üstlenirler. Nesneler neredeyse kusursuz bir doğrulukla MxActivitySensor vasıtasıyla tespit edilir. Tanımlanan pozlama penceresindeki sıcaklık standart aralıktan saptığı sürece MOBOTIX termal kameralar otomatik olarak mesajlar gönderebilir. Ayrıca hayatı tehdit eden ısı kaynaklarını erkenden tespit etmede son derece etkilidirler.

 TR" termal radyometri anlamına gelir. Bu, mevcut MOBOTIX termal kamera işlevlerinin yanı sıra, bu kameraların kalibre edilmiş bir termal görüntü algılayıcı özelliği sayesinde tüm görüntü alanı boyunca hatta bireysel piksellere kadar olan termal radyasyonu ölçebiliyorlar. Bir MOBOTIX Termal TR'nin güç tüketimi 8 watt'ın altındadır.

H.264 ve ONVIF uyumluluğu ile Mx6 sistem platformu
  • Termal radyometri: kalibre edilmiş termal görüntü sensörü
  • Üç farklı görüş alanı: 45 °, 25 ° veya 17 °
  • Ek görüntü sensörü modülü seçenekleri
  • Dahili bir MicroSD karta kayıt (standart olarak 4GB)
  • Entegre mikrofon ve hoparlör
  • MxActivitySensor da toplam karanlıkta kullanılabilir
  • Sadece 8 watt maksimum güç tüketen PoE termal kamera

 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.