İndirilenler

  • Dış mekan uygulamaları için kompakt IP67 şasi
  • Direk ve duvara montaj için, isteğe bağlı olarak direk ünitelerinin içinde
  • DIN raylı, fiber kaset, kablolama dahil güç kaynağı ile önceden monte edilmiştir
  • Güç kaynağı opsiyonel olarak 230 VAC, 24 VDC ve 48 VDC ile
  • Sağlamlaştırılmış bir Mikro Anahtarın montajı için hazırlanmıştır

 

IP67 direk kutusu ile MICROSENS, sağlamlaştırılmış Gigabit Micro Switch'in entegrasyonu için ideal bir şekilde önceden monte edilmiş, kompakt bir şasi sunar. Açık alanlarda, WLAN erişim noktaları, video kameralar, hava istasyonları, seviye geçiş engelleri birimleri ile bir IP ağı bulunan kontrol ve gözetim sistemleri bağlantılarına izin verir.

Kural olarak, kasa montajı bir kelepçe bandı veya karşılık gelen montaj dirsekleri yardımıyla gerçekleştirilir. Özellikle kompakt cihaz boyutları, direk ünitelerin içinde doğrudan kurulum yapmasına da izin verir. Bu amaçla isteğe bağlı direk kancaları mevcuttur.

Önceden monte edilmiş IP67 şasi bir fiber tepsi ile birlikte gelir ve böylece bir fiber optik bağlantı yerleşimini destekler. Dahası, isteğe bağlı olarak bir 24 veya 48 VDC güç kaynağı içerir. 230 VAC besleme hattı terminal şeritleri vasıtasıyla monte edilir.

Kasada, kabloların gövde içine beslenmesine izin vermek için üç adet PG vidası (2x PG11 ve 1x PG16) bulunmaktadır. İlave bir sondaj cihazı isteğe bağlı olarak bir başka PG13 vidalama uygulamaya hizmet eder.

6 portlu Gigabit ruggedized Micro Switch, aktif bir ağ bileşeni olarak ideal bir şekilde uygundur. Talebe göre farklı çeşitler mevcuttur. Bu, üç farklı voltaj versiyonunu (PoE / PoE + uygulamaları için 48 V DC, 24 V DC ve 230 V AC) ve ayrıca üç farklı port varyantını (2 x bus veya halka topolojileri için optik fiber, 1 x optik fiber) yapar saf bir RJ-45 varyantı olarak).

Ruggedized Micro Switch ile birlikte IP67 direk kutusu, açık alanlarda yüksek performanslı ve kompakt bir aktif distribütörü temsil eder.

 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.