İndirilenler

  • Kolay yapılandırma, kapsamlı yapılandırma yok
  • 5x veya 8x 10 / 100TX bağlantı noktası
  • Multimode ve tek mod için fiber portlu versiyon
  • 12 - 56 VDC güç, yedek giriş
  • Potansiyelsiz serbest kontak güç kaybını gösterir
  • Etkili aşırı gerilim koruması

Giriş Hattı serisi, bir dizi kompakt Fast Ethernet anahtarından oluşur. Temel aygıtların 5x veya 8x RJ-45 bakır bağlantı noktası var. Genişletilmiş anahtar versiyonları ek fiber optik portlarla donatılmıştır. Örneğin, 5 bağlantı noktalı versiyonda 4x 10 / 100Base-TX portlarına ek olarak, fiber optik port multimode veya single modlu versiyonda mevcuttur. 6 portlu Fast Ethernet anahtarı aynı zamanda iki fiber optik porta sahiptir ve dolayısıyla basamaklı olarak kullanılabilir. 

Cihazlar derhal çalıştırılabilir ve yapılandırma gerektirmez. Bağlantı noktaları Otomatik Görüşme (10/100 / 1000Base-T) ve Otomatik MDI / MDI-X ile otomatik olarak ayarlanır. 

Güç kaynağı portları gereğinden fazla tasarlanmıştır. İzole edilmiş bir alarm kontağı cihazın güç kaynağında olası bir arızayı bildirir.

 

Uygulama

 

 

 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.